wtorek, 20 czerwca 2017

Wrocław targi

Wrocław 

Jakiś czas temu nasza Pani od angielskiego powiadomiła nas ze wysłała zgłoszenie naszej szkoły, a dokładnie klasy hotelarskiej na targi we Wrocławiu, targi polegają na różnych degustacjach jedzenia czy też drinkach. Osobiście nie przypadły mi w guście, a jeszcze co najlepsze musieliśmy robić kartę pracy po czym w szkole dostaliśmy ocenę. Były oczywiście przygody jak nie piszące długopisy, które dostaliśmy od Pani Dyrektor. 
Jadąc z mojego miasta już był problem z dojazdem do Zgorzelca, zamówili busa z 9 miejscami, a było nas 13, ale wszyscy się pomieścili i siedzieliśmy sobie na kolanach, będąc już w Zgorzelcu czekaliśmy na pociąg. Gdy już byliśmy we Wrocławiu jechaliśmy około 2 godzin. Po tym pojechaliśmy autobusem do Hali Stulecia. Nauczyciele nas zostawili i kazali samemu spędzać czas. Główną atrakcją takich targów było wystąpienie Magdy Gessler, jednak zobaczyłam ją na sekundkę po czym znikła ze swoim mężem. Na targach nic nie smakowałam nic nie było takiego dla mnie co by przykuło uwagę, chodząc w kółko hali napotkałam Damiana Kordasa z którym sobie zrobiłam zdjęcie. Gdy dobiegała godzina 14 zebraliśmy się już do wyjścia i poszliśmy na chwilę na fontanny, jednak nie zrobiło to dużego wrażenia, bo jak wiadomo lepiej przyjść wieczorem. Wracając do domu również przygoda była siedząc na ziemi pociągu. Ale dzień spędziłam udanie. 


11 komentarzy:

 1. Uwielbiam porcelanowe zastawy i naczynia :O

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz piękne włosy, normalnie pozazdrościć:)

  OdpowiedzUsuń
 3. WrocLOVE <3
  sama chętnie bym podegustowała się kolorowymi drineczkami i pysznym jedzeniem :) hehe

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna relacja, szkoda , że nie wiedziałam o takim spotkaniu:)
  co powiesz na wzajemna obs? daj znać, buziole:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Już od dłuższego czasu marzy mi się wyjazd do Wrocławia, uwielbiam to miasto. :))

  Obserwuję!;*
  xxveronica.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdrościmy takiego przeżycia ^^ Super relacja kochana :) Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękna zastawa, fajna relacja, uwielbiam Wrocław:)

  OdpowiedzUsuń
 8. ważne, że zaliczasz ten dzień do udanych :)

  OdpowiedzUsuń
 9. your post very good and very nice .This my own site http://www.pixxelznet.com/ I am provide these types services #SEO #PPC #SMO Web Design and Web Development you want any services contact us.

  OdpowiedzUsuń