poniedziałek, 24 lipca 2017

Warszawa~wakacje

Warszawa stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju. 
Odwiedzenie Warszawy było czymś spontanicznym. Zaczęło się od momentu, kiedy moje rodzice zgodzili się zawieźć moją siostrę do rodziny, która mieszka w Kaliszu. Gdy byliśmy na miejscu zastanawialiśmy się gdzie będzie najbliżej aby odwiedzić jakieś ciekawe miejsce, a że Kalisz jest niedaleko Warszawy no około 2 godziny jazdy, więc mówimy jeżeli jesteśmy nie daleko to musimy tam pojechać. Mój tata już był w Warszawie, natomiast ja z mamą cieszyłam się ogromnie, że w końcu zobaczę stolicę mojego kraju.  Dojechaliśmy po ciężkiej podróży, natychmiast udaliśmy się na pałac kultury i nauki. Tam weszliśmy na samą szczyt i zwiedzaliśmy Warszawę z góry, był niesamowity widok, wrażenia oraz emocje. Niestety było już późno dochodziło do godziny 21:00 wszystko pomału się zamykało, a więc musieliśmy wracać. Ale mimo to bardzo dobrze wspominam ten wypad. Naprawdę było warto.Tutaj zdjęcia niżej przedstawiają Warszawę z góry. Dzięki takiemu widokowi mogłam zobaczyć stadion narodowy, który jest niesamowity oraz inne budowle Warszawy. Tak zastanawiam się i chyba wybiorę się jeszcze raz do mojej stolicy, chwilę tam są cudowne. Jest to takie miejsce, gdzie możesz być sobą, a jeszcze cudowne jest to gdy przyjeżdżasz z innej miejscowości i nikt cie nie zna, nikt cie nie będzie oceniał. Warszawa miejsce, gdzie ludzie nie wstydzą się jak wyglądają, każdy ma tutaj swój styl. Nikt tutaj na ciebie nie patrzy.10 komentarzy:

 1. Byłam w Warszawie rok temu i zdecydowanie chciałabym powtórzyć ten wyjazd :) Również odwiedziłam pałac kultury i byłam na tym punkcie widowiskowym co ty :)
  Pozdrawiam! Diamentowe myśli - klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Widoki cudooo <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/07/red-dress.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia, jakoś nie przepadam za Warszawą ale na pewno są tam piękne miejsca ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie byłam w Warszawie, ale prawdę powiedziawszy to nie ciągnie mnie w ogóle. Z resztą ja nie jestem fanką dużych miast :P Dla mnie to tylko mnóstwo hałasu i wszędzie beton xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam w Warszawie w piątek! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już wielokrotnie byłam w Warszawie i za 4 tyg znowu tam jadę :).
  Świetne zdjęcia!

  mischotta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne, klimatyczne zdjęcia! Te widoki są niesamowite :)
  Pozdrawiam i zapraszam do obserwacji!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam Warszawę na co dzień i uważam ją za najokropniejsze miasto w Polsce. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się od niej uciec :)
  Zapraszam do siebie: KLIK! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś uwielbiałam jeździć do stolicy, teraz nie mam juz na to czasu :)
  Świetny post, czekam na kolejne!
  Pozdrawiam i zapraszam ♥
  http://marianna-mysli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń